Czym zaskoczyć gości czyli samochód ślubny bliski ideału:

Czym zaskoczyć gości czyli samochód ślubny bliski ideału

Jeśli zdecydowaliście się na wynajem auta do ślubu, prześledźcie na co warto zwrócić uwagę przy wyborze samochodu. On determinuje w największym stopniu wybór pojazdu ślubnego. Okazuje się, że obowiązuje kanon także w zakresie wyboru samochodu względem charakteru imprezy.

Klimat wesela

On determinuje w największym stopniu wybór pojazdu ślubnego. Okazuje się, że obowiązuje kanon także w zakresie wyboru samochodu względem charakteru imprezy.

 

Ślub nowoczesny i klasyczny

Organizując wesele w hotelu w stylu bankietowym decydujemy się na luksusowe marki współczesne: Porsche, Maserati, Mercedes-Benz, Audi, BMW czy Lexus.

 

W dworku i w pałacu

Tu sprawdza się dorożka lub napędzane mechanicznymi końmi Rolls Royls czy Bentley, nawiązujące do minionej epoki.

 

Rodem z PRL-u

Coraz większym powodzeniem cieszą się także samochody popularne w czasach komunizmu jak Syrenka, Trabant i Warszawa.

 

Nostalgia na lata 90-te

Pokolenie dzisiejszych trzydziestolatków wraca z kolei sentymentem do lat dzieciństwa, zapewniając nutkę wspomnień zaproszonym Gościom - wypożyczają na ślub Fiata 126p, Fiata 125p czy Poloneza.

 

Coś innego

Ciągle rośnie zainteresowanie czymś nietypowym. Tu ogranicza Państwa Młodych jedynie ich wyobraźnia. Pojazd czy samochód, na jaki się decydują często oddaje ich zainteresowania.

 

Need for speed

Na topie pozostaje przejazd samochodem sportowym, który prowadzi Pan Młody, nierzadko spełniając swoje motoryzacyjne marzenie. Popularne wybory to Ford Mustang czy Chevrolet Camaro, napędzane mocą co najmniej 300 KM.

 

Wiatr we włosach

Są też tacy, którzy nie wyobrażają sobie innego pojazdu jak motocykl. W ramach wynajmu znajdziemy motocykle z koszem typu trike-Panna Młoda może być w ten sposób dowieziona przez Pana Młodego na ślubny kobierzec, jeśli tylko nie straszna jej rozwiana fryzura.

 

A może Smart?

Ten mały miejski samochód robi furorę w biało-czarnym duecie. Panna Młoda w samochodzie udekorowanym w welon i czerwone usta, a Pan Młody w Smarcie ubranych w cylinder i muszkę.


Propozycji jest tysiące. Warto poszukać tego, co najlepiej odda nasz charakter i stworzy niezapomnianą atmosferę podczas ślubu i wesela.

Lista artykułów