Kto dekoruje samochód na ślub?:

Kto dekoruje samochód na ślub?

Tak naprawdę to Twój ślub. Wszystko co wymyślisz jest do zrealizowania. Są osoby, które uważają, że auta nie trzeba specjalnie dekorować, ponieważ same w sobie są strojne. Spójrz na kilka naszych propozycji, czy rzeczywiście trzeba takie auta dodatkowo ozdabiać? 

 
Wydaje nam się, że przy wyżej wymienionych autach nie ma takiej konieczności. Samochody tego typu przyciągają uwagę, bo są niezwykłą rzadkością na polskich drogach. Jeśli dodatkowo, któryś z nich pasować będzie do stylu wesela nie ma konieczności celowego szykowania auta na ślub. 
 
Jeśli jednak decydujecie się na samochód nowoczesny, sportowy lub klasyczny warto pomyśleć o przybraniu auta. Masz dwie opcje, a w zasadzie to trzy opcje. 
 
Opcja numer 1. Zlecasz dekorowanie auta florystce 
 
Jest to opcja bardzo wygodna dla Ciebie i dodatkowo z całą pewnością wszystkie elementy dekoracyjne będą pasowały do bukietu Panny Młodej oraz wystroju sali i kościoła. Florystki są w dekoracjach zdecydowanie najlepsze. Co musisz zrobić? Przedstawić swoją wizję, podesłać inspiracje i czekać na efekt końcowy. 
 
Opcja numer 2. Zlecasz dekorowanie auta osobie, która wypożycza Ci samochód.
 
Osoby wypożyczające samochody, bardzo często oferują usługi dekoracyjne. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, iż nie działają w porozumieniu z florystką, dlatego też kwiaty i dekoracje na samochodzie mogą zupełnie odbiegać od Waszej koncepcji i koncepcji. Warto ustalić to na początku. 
 
 
 
Opcja numer 3. Sami będziecie dekorowali Samochód na swój ślub lub zlecicie znajomym. 
 

Jeśli macie czas i ochotę przybrać samochód samodzielnie, oczywiście możecie. Pamiętajcie jednak, że przy całym ślubnym zamieszaniu może zabraknąć Wam czasu. Dysponujecie własnym samochodem, którym pojedziecie do ślubu? Świetnie przeczytajcie nasz artykuł o tym jak samodzielnie udekorować auto do ślubu i do dzieła. 
 
 

Lista artykułów