Szczegóły oferty:

Rodzaj auta: Nowoczesne
Kolor auta: srebrny
Audi A8 Long/S8
W cenie usługi:
  • elegancko ubrany i uśmiechnięty kierowca
  • podstawienie samochodu o ustalonej godzinie
  • podstawowy czas uroczystości ślubnych 3 godz 15min
  • przejazd samochodem ustalonej trasy ślubnej
Do ustalenia z kierowcą:
  • szczegóły dotyczące tablic ślubnych
  • szczegóły dotyczące dekoracji samochodu

Usługi dodatkowe:

Podsumowanie:

Opis oferty:

POLECAMY wynajem samochodu Audi A8L/S8 z kierowcą, w wersji Long z pełnym wyposażeniem. Samochód przerobiony z zewnątrz na wersję S8, silnik 4.2 V8 TDI, 400 KM, 5,5 s do setki, oczywiście w Quattro. Niesamowity luksus, nowoczesna limuzyna, ogromna przestrzeń.

Audi jest na 20 calowych alufelgach z Audi RS5, układ wydechowy MG MotorSport, wykończenie wnętrza w carbonie, podsufitka w alcantarze, panoramiczny dach, wszystkie fotele wentylowane, ogrzewane, z masażami, elektryczne wspomaganie zamykania drzwi, nagłośnienie Bang & Olufsen Advanced Sound System (19 głośników, łączna moc 1400 Watt), lusterka make-up podświetlane dla siedzeń tylnych, drewniane stoliki w oparciach foteli i wiele innych gadżetów, które robią wrażenie!

Możecie wynająć samochód po atrakcyjnej cenie, którym jeździliśmy m.in. z Kate Ryan, ATB, Dr Alban, Captain Jack, Showtek, DJ Antoine i z wieloma innymi znanymi osobami ;-) W ten wyjątkowy dzień możecie podarować sobie dużą dawkę wygody, przestrzeni, luksusu. Zrobimy wszystko, aby każdy kto skorzysta z naszej usługi miał wielki uśmiech i pełną satysfakcję z wyboru naszego Audi S8. 

100% zadowolenie klientów! :-) Sprawdź nas!