Samochody weselne marki maserati w naszym portalu:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

Historia Maserati - Prawdziwa Rodzinna historia samochodu:

Pasjonaci marki Maserati dobrze znają historię braci którzy od dziecka grzebali w samochodach. Potem pracowali jako mechanicy, aż w końcu stworzyli z pasji coś swojego, co zostało uznane na całym świecie jako auto wyjątkowe prestiżowe przeznaczone dla wybranych osób. W świat samochodów weszli z ogromnym przytupem, otóż pierwszy swój samochód Maserati Tipo 26 doprowadzili do zwycięstwa w Targa Florio. I tak zaczął się podbój świata samochodami Maserati. Teraz Auta te możecie wypożyczyć właśnie do ślubu. A ofertę mamy bogatą. 

niski, szybki, niepowtarzalny, pożądany jedyny w swoim rodzaju - Maserati

Marzysz o tym by choć przez chwilkę posiedzieć w Maserati? Przypuszczalnie ilość osób, pożądających ten samochód rośnie z dnia na dzień jak nie z minuty na minutę. Masz niepowtarzalną szansę spełnić swoje marzenia senne i wyruszyć do ślubu autem, które pokocha każdy gość weselny. Może się okazać,że moment, w którym podjedziecie pod kościół autem ślubnym Maserati zostanie zapamiętany przez większośc Waszych gości - bo to auto robi wrażenie!  

Podnieś rangę swojego ślubu dzięki Maserati

Nie ulega wątpliwości że dodatki podwyższają rangę każdego ślubu. Poczynając od drobnostek jak poduszka na obrączki, po duże sprawy, takie jak samochody. Być może szukasz wśród sportowych typów, bo taki Ci odpowiada. Zapewniamy, że Maserati to trafny wybór, nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Większość par młodych decyduje się właśnie na Maserati z racji na jego drapieżność. Sam zobacz kilka naszych propozycji i zadecyduj: 

  1. Białe Maserati Ghibli  
  2. Czarne Maserati Quatroporte V 
  3. Białe Maserati Levante