Samochody weselne marki skoda w naszym portalu:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

Škoda Superb - elegancka zwyczajność z odrobiną luksusu:

Škoda można by rzec “czeski film” ale czy rzeczywiście? Škoda nie kombinuje, zachowuje stałe rozpoznawalne elementy swojej blachy, dzięki czemu każdy wie, że jedzie właśnie Škoda. Z całą pewnością Škoda na ślub jest autem, z którego skorzysta para młoda, której nie specjalnie zależy na widoczności. Istnieją ludzie bardzo skromni, dla których ślub jest intymnością i niekoniecznie chcą koncentrować na sobie całej uwagi otoczenia. Takie pary wybierają samochody typu Škoda Superb i nie ma w tym nic dziwnego. Samochód ten jak i pozostałe modele są eleganckie, wygodne, ciche. Škoda Superb natomiast jest luksusową wersją premium Octavii. 

Element zaskoczenia - nietypowe modele Škoda ucieszą oko każdego fanatyka motoryzacji

Nie myślcie, że do ślubu można pojechać wyłącznie Škodą Superb. Gdyby tak cofnąć się w czasie, tak jakoś do roku 1935r. to mamy całą gamę prawdziwych samochodowych eksponatów, którymi jechać do ślubu marzy nie tylko mężczyzna, ale kobieta z klasą kochająca kapelusze, falbany, długie suknie, parasolki i białe rękawiczki. 

Samochody rodem PRL

W czasach PRL-u samochody marki Škoda, były solidnymi pojazdami. Miały też jedną bardzo cenną zaletę :). Jak zagotowały, albo się zepsuły, na poczekaniu można było je naprawić. Niewątpliwie były to poczciwe samochody. Nie przeżywają one jeszcze powrotu do łask kolekcjonerów, ale przypuszczalnie za kilka dobrych lat z sentymentem będzie się do poczciwej Skody wracało.