Samochody weselne marki mercedes-benz w naszym portalu:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

Mercedesem-Benz do ślubu? Super pomysł - Gorąco polecana marka:

Nie owijamy w bawełnę piszemy na podstawie doświadczeń, przeżyć i poleceń, by pomóc Wam podjąć decyzję i wybrać wymarzone auto na ślub. Przeczytaj prawdziwą pozytywną recenzję Mercedesa-Benz i wybierz go, by być pewnym, że Twój Ślub ma prawdziwie luksusową stylizację. 

A było tak…..

Pewna Pani Młoda w 100% zaufała swojemu przyszłemu mężowi, w sprawie doboru samochodu na ślub. W sumie miała bardzo dużo na głowie, bo większość rzeczy przygotowywała sama. Auta to jednak męska sprawa. Narzeczony uwielbiał samochody w starszym stylu, więc pewniakiem był fakt, że nie ma co się spodziewać nowoczesnego BMW czy AUDI, tym jeździ każdy. W dniu ślubu trzeba przecież  przejechać się czymś wyjątkowym, a najlepiej niepowtarzalnym. 

Mercedes - Benz w123 coupe - totalny odlot - krzyknęła Pani Młoda

Godzina 13:00 - pod dom podjeżdża Pan Młody jeszcze w dresie, rozanielony wysiada z Mercedesa, wyciąga z kieszeni chusteczkę. Jeszcze tu wypoleruje, jeszcze tam przetrze. Ach co za auto! Zaraz ona i on pojadą do kościoła, samochodem które nie ma sobie równych. 40 minut później idą razem w kierunku Mercedesa i Pani Młoda oswaja się z widokiem auta, które oczywiście widziała pierwszy raz w życiu na oczy. Jakoś nie pała z zachwytu, ale wie, że przyszły mąż jest szczęśliwy. Po chwili otwiera jej drzwi. Wszystko w kremowej, czystej, pachnącej skórze - teraz zaczyna rozumieć tą miłość narzeczonego do staroci, a w szczególności Mercedesa. Wsiada - pierwsze co mówi? BOŻE JAKI WYGODNY! Drzwi zamykają się, on przekręca kluczyk i ruszyli. Totalny odlot - tak cichego, płynnego i wygodnego auta w życiu nie próbowała. Mkną przez Sieprawskie drogi prosto do kościoła - tam gości tłumek wypatruje ich z daleka. Oboje wyluzowani, wyciszeni i w całkowitej podróżnej ekstazie wysiadają i oboje marzą by jeszcze się przejechać nim na salę weselną. 

Z całą pewnością każdy samochód wyprodukowany przez Mercedesa dostarczy Wam totalnych wrażeń i zachwyci w dniu ślubu jak nie linią to wnętrzem. 

Polecamy serdecznie wszystkie modele Mercedesa! 
autonaslub.pl