Samochody weselne marki opel w naszym portalu:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

Kabrioletem Oplem do ślubu - wiatr, słońce, rozwiane włosy i powiewający welon:

W słoneczne dni jeśli potraficie takie przewidzieć, wysuwamy propozycję kabrioletu ślubnego. Oooo to jest coś o czym możesz marzyć. Mi maluje się taki obraz przed oczyma. Słońce, lekki wiatr, twoja zwiewna powiewająca suknia ślubna z długim welonem, bukiet kwiatów, radość i pan młody w rozpiętej marynarce jedziecie do kościoła, całkowicie wyluzowani i pogodni. Wszyscy mogą na was patrzeć, bo nie jesteście zamknięci w aucie tylko mkniecie pod gołym niebem, by przysięgać sobie miłość wzajemną. I jak? Może być? Jasne że tak, pod warunkiem że nie pada deszcz. Na całe szczęście kabriolet ma zamykany dach więc w razie niepogody cóż trzeba będzie się z tym jakoś pogodzić. 

Opel na ślub - niby nic takiego, a jednak coś

Ople nie kojarzą się nam zbyt dobrze. Raczej traktujemy je jako samochody codziennego użytku. Kiedy szukamy auta na ślub oczekujemy czegoś naprawdę extra. Opel zadbał o taką niespodziankę, a mianowicie mamy na mysli konkretny model Opel Cascada   
Kabriolet jak się patrzy. Nowoczesny, wygodny, elegancki, warty zawieszenia oka. Ale przede wszystkim pokazuje Parę Młodą w pełnej okazałości. Na waszym miejscu nie chowalibyśmy się w wymyślnych limuzynach, kiedy Opel daje nam szansę Was oglądać. Po to się tak wystroiliście, żeby zwykły widz mógł Was oglądać! Czyż nie?