Samochody weselne marki nestor w naszym portalu:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

Wspaniałe lata 20 przyniosły nam takie perły jak Nestor Baron:

Coraz częściej myślicie o ślubie w jakimś stylu, w jakiejś  konkretnej stylizacji. Część mówi o stylu glamour inni o stylu rustykalnym, czy boho, a jeszcze inni wybierają styl retro. Właśnie w tą ostatnią ślubną stylizację idealnie wpisuje się samochód ślubny  Nestor Baron. Samochód na co dzień nie spotykany na ulicach, w zasadzie przeznaczony do ślubów, bankietów czy innych okazji. Niewątpliwie auto na ślub Nestor Baron jest perełką samą w sobie i  przyprawia w osłupienie. Powróćcie do starych, eleganckich czasów, połączcie piękno minionych trendów z waszą miłością. 

Nestor Baron - auto które wkomponuje się w wesele z klasą 

Jeśli lubisz: koronkowe sukienki, tiul, jedwab, paciorkowe torebki, aksamitne rękawiczki  i bogate ozdoby na głowę, a nie koniecznie welon. To znak, że możesz organizować retro wesele. Pozwól jednak byśmy podpowiedzieli Ci jaki samochód na ślub wybrać. Zerknij w pierwszej kolejności oczywiśicie na Nestor Barona, ale również nie przechodź obojętnie obok zakładki z samochodami, które mogą Cię zainspirować i dodać smaczku Twojej ceremonii. Koniecznie zajrzyj tutaj może zdecydujesz się na wypożyczenie angielskiej  taxówki, a może samochodu Retro Car 

Jeśli lubisz zwracać na siebie uwagę - to Nestor Baron jest dla Ciebie

Dodaj wytworności swojej ceremonii. Żyj i baw się na całego. Ludzie przez zabawę uciekali przed wojnami. Mieli dość życia w ciągłym strachu. Wyprawiali wytworne bale, imprezy, pikniki, polowania. Kobiety ubierały się w najbardziej wyszukane suknie. Miały klasę, szyk i styl. U ich boku zawsze stał szarmancki mężczyzna w smokingu. Lecz nic tak nie dodawało  elegancji i wytworności jak piękny, stylowy samochód Nestor Baron. Jeśli więc lubisz takie klimaty z całą pewnością jest to samochód dla Ciebie.