Samochody weselne mogące obsłużyć całe województwo dolnośląskie:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

    Żaden z naszych samochodów nie jest w stanie obsłużyć Tego rejonu.

    Zaglądnij za jakiś czas ponieważ bez przerwy poszerzamy ofertę.

Wrocław - miasto młodych ludzi, miłości i namiętności:

Województwo dolnośląskie jest kojarzone oczywiście z Wrocławiem. Nikogo to nie dziwi, ponieważ miasto to przeżywa prawdziwe boom  i najazd młodych ludzi. Z tego też powodu Ci młodzi gniewni łączą się w pary na całe życie. Piękny Wrocławski rynek, setki rozkosznych figurek krasnali i co najważniejsze niepowtarzalny klimat zachęcają do spędzania chwil tylko we dwoje. Jednak gdyby przejechać województwo dolnośląskie wzdłuż i  wszerz dojdziemy do wniosku, że to doskonałe miejsce na zaręczyny i ślub, a wszystko dzięki magicznym Sudetom. Wypożycz samochód ślubny pasujący do tych wszystkich obrazów. 

Samochody z dolnego śląska - jest w czym wybierać

Dolny śląsk tworzy duże województwo, na szczęście nie jest to kłopotem przy poszukiwania samochodu do ślubu. Błyszczące limuzyny czy to z samego Wrocławia czy z wielu miast dolnego śląska dojadą na każdy ślub. Doskonałą propozycją może okazać się zabytkowy samochód na ślub , jednak jeśli para Młoda szuka auta na wesele w stylu eleganckim lub sportowym to z łatwością znajdzie wśród szerokiej gamy dostępnych u nas  modeli.

Jeszcze troszkę o tych Sudetach

Oddalając się od miast warto skierować się w stronę Sudetów gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza oraz nacieszyć oko starymi sudeckimi chatami ( w Marysinie). Kotlina Kłodzka przyciągnie zapalonych turystów i miłośników żywej historii. Słynny Pstrąg Kłodzki z pewnością ucieszy wielbicieli tradycyjnej kuchni regionalnej. Jelenia Góra z pobliskimi Karpaczem i Szklarską Porębą przyciągną pasjonatów górskich wędrówek i chętnych na ślubną sesję zdjęciową pod Śnieżką. Możliwości jest wiele.