Samochody weselne mogące obsłużyć całe województwo pomorskie:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

Województwo Pomorskie - idealne miejsca na ślubne podboje:

W naszej opinii Województwo Pomorskie to jedna z piękniejszych historycznie i krajobrazowo część Polski. Nie zdziwi nas jeśli właśnie tu zdecydujecie się powiedzieć sakramentalne “TAK”. Rozpoczęliście już przygotowania przedślubne? Pewnie tak, dlatego do nas trafiliście. Samochód ślubny zdecydowanie może i powinien być ozdobą Waszego dnia. 

Co u nas nowego? Zobacz prawdzie perełki ślubnych aut w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i innych miastach województwa pomorskiego 

Zaproponować możemy Ci wiele atrakcyjnych ślubnych aut. Jeśli szukasz samochodu w okolicach trójmiasta, zobacz na klasyczne, sportowe, nowoczesne modele. Możesz jeśli lubisz wynająć również oryginalny wóz z lat PRL. Mamy dla Ciebie całe mnóstwo profesjonalnych propozycji. Możesz zarezerwować samochód z dekoracją i wyszkolonym szoferem, lub zadbać samemu, o każdy szczegół. 

Nasze propozycje aut ślubnych w województwie pomorskim

Na zachętę  eksplorowania naszej strony przedstawiamy trzy intrygujące modele prawdziwie ślubnych limuzyn. 
Propozycja numer 1. Lincoln
Propozycja numer 2. Citroen 4c 
Propozycja numer 3. Maserati Ghibli


Według Głównego Urzędu Statystycznego w 2016 roku w województwie pomorski zawarto aż 11858 małżeństw, to dużo i wydawać by się mogło, że do krawca po suknię, i za salę weselną ustawiają się ogromne kolejki młodych zakochanych. Nawet jeśli to już dziś jeden problem zdejmujemy z Waszych barków. Auto na ślub to sprawa szybka i profesjonalna.