Samochody weselne mogące obsłużyć całe województwo lubuskie:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

Niezbyt duże, ciut odludne i z pewnością warte uwagi :

Tu ślub może być niepowtarzalną przygodą. Jeśli zamieszkiwałeś, zamieszkujesz lub zamierzasz się wprowadzić na teren województwa lubuskiego z całą pewnością potwierdzisz nam fakt, iż są to niezwykłe miejsca na mapie Polski. Jeśli zamierzasz brać tu ślub, mamy dobrą wiadomość,u nas znajdziesz niezwykłe samochody ślubne, które podczas organizacji tego dnia warto wziąć pod uwagę. Zobacz nasz typ numer 1
Zobacz nasz typ numer 2

Najpopularniejszy trunek w aucie na ślub 

W regionie silnie zakorzenione są tradycje winiarskie i piwowarskie. Te drugie kontynuowane między innymi w Browarze Witnica producenta piwa ,,lubuskie”. Nawiązaniem do winiarskiego dziedzictwa jest organizowane corocznie w Zielonej Górze wielkie Winobranie. Czy to oznacza, że w bagażniku samochodu ślubnego  w lubuskim będzie piwo lub wino zamiast tradycyjnej wódki? Na szczęście gólnopolska tradycja nie zakłada takich odstępstw od narodowej tradycji. Również profesjonalni kierowcy do zapasów z bagażnika nie sięgają.

Samochód w guście Pary Młodej

Naturalnie pojawiają się pytanie jakie auto na ślub będzie najbardziej pasowało. I lokalizacja nie powinna tu mieć żadnego znaczenia. Model samochodu niech będzie spełnieniem marzeń przyszłych małżonków, a przede wszystkim nie może być dodatkowym kłopotem. Wśród szerokiej gamy modeli ślubnych limuzyn z pewnością znajdzie się odpowiedni model. Oczywiście udekorowanie samochodu i uśmiech na twarzy kierowcy z nami jest zawsze w pakiecie.