Samochody weselne mogące obsłużyć całe województwo lubelskie:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

A w naszym Lublinie, jest szeroka brama… - Przejdź przez nią autem ślubnym:

O bramie śpiewa się w lubelskim folklorze i choć większość dawnych ludowych tradycji weselnych już zanikła to wciąż folklor jest częstym dodatkiem do uroczystości ślubnej jak i na samym weselu. Na Lubelszczyźnie wyjątkowy i odrębny folklor skusi nie jedną przyszłą parę młodą. Zanim jednak podejmiecie decyzję czy szukać na przykład kapeli ludowej zastanówcie się czym przez tę ,,bramę” przejechać? Auto na ślub to zdecydowanie ważniejsza decyzja. A z nami załatwisz to sprawniej szybko - tak, żeby zostało dużo czasu na wybranie najlepszej kapeli.

Samochód ślubny nie musi być biały.

Równie trafny będzie i czarny samochód ślubny  co podkreśli elegancję, prestiż i luksus pary młodej. Przede wszystkim zastanów się jaki model podkreśli Twój charakter albo pomyśl który model będzie spełnieniem twoich marzeń. Jedni chcą dojechać szybko i komfortowo wybierając Mercedes-Benz CLA, inni chcą poczuć moc Porsche, a znajdą się również amatorzy samochodów retro. Podstawą jest abyś dobrał samochód idealny dla siebie. 

Palcem po mapie - Po co? Wypożycz u nas samochód. 

Ślub w okolicach Białej Podlaskiej, a może Lublin, Puławy czy Tomaszów Lubelski? Nie ma sprawy! Wpisz tylko miejscowość i podaj godziny… Reszta pozostaje na głowie wesołego kierowcy.  Odkąd działa portal auto na ślub przyszli małżonkowie nie zajmują się już organizowaniem samochodu na wesele - nasza ekipa i najlepsi kierowcy wszystkim się zajmą.

Szybko… i wściekle rezerwuj auta na ślub

W 2015 roku przysięgę małżeńską złożyło sobie blisko jedenaście tysięcy par w województwie lubelskim. W tym i kolejnym roku można spodziewać się podobnej liczby ślubów. Nie zwlekaj więc i szybko wybierz ten najlepszy samochód do ślubu, zanim inni zgarną Ci go sprzed nosa.