Samochody weselne mogące obsłużyć całe województwo świętokrzyskie:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

Polskie śluby, wesela - na jedno kopyto?:

 

Dziś w całej Polsce tradycje weselne zanikają. Pary Młode wybierają wypasione lokale, samochody ślubne, dodatki. Rzadko się zdarza, żeby pielęgnowano tradycję od A do Z. Warto wspomnieć, że dawniej Para Młoda na ślub i wesele zapraszała całą wieś i wszyscy wspólnie świętowali. Dziś najważniejsze to znaleźć dogodny termin i zarezerwować salę oraz wymarzony samochód do ślubu. Województwo Świętokrzyskie otoczone jest dużymi województwami dlatego trzeba czym prędzej wybrać auto na ślub, żeby nie załatwiać potem wszystkiego na ostatnią chwilę gorączkowo szukając auta o którym marzymy. Może go już nie być. 

Ślubne smaczki i  smaki Województwa Świętokrzyskiego

Liczne szlaki turystyczne, unikatowe gołoborza czyli skalne rumowiska na zboczach wzniesień, otwarte przestrzenie i bliski naturze spokój. Czy tak można scharakteryzować województwo świętokrzyskie? Oczywiście, lecz do opisania mamy wiele więcej. Zacznijmy od Gór Świętokrzyskich - pasmo niezbyt wysokie, którego najwyższy szczyt czyli Łysica wzbija się o zaledwie 612 metrów nad poziomem morza. Niesamowite jest to, że Góry Świętokrzyskie mają nieco chłodniejszy klimat niż sąsiadujące okolice. Miłośnikom turystyki frajdę sprawią liczne szlaki piesze a po drodze koniecznie należy zwrócić uwagę na klasztor na Łysej Górze. Nazwa województwa bezpośrednio wiąże się z klasztorem na którym przechowywane są relikwie z Krzyża Świętego. Wielbicielom kontaktu z naturą można polecić wycieczkę do Świętokrzyskiego Parku Narodowego. 

A może ślub w Kielcach?

W centrum województwa stoją Kielce z pięknym deptakiem rozciągniętym w środku a nazwany dumnie imieniem Henryka Sienkiewicza. Stolica województwa wiekowa zachwyca pięknymi budowlami. Na uwagę szczególnie zasługuje Pałac Biskupów Krakowskich czy Dworek Laszczyków nie pomijając oczywiście średniowiecznego rynku. Warte uwagi są oczywiście miasteczka takie jak Sandomierz z niezwykłym klimatem niespotykanym nigdzie indziej. Dawne kieleckie nie jest zbyt zurbanizowane, ponad 55 procent województwa to tereny wiejskie co łatwo można skojarzyć z tradycyjnym, sielskim wiejskim weselem. Warto pokusić się w tych rejonach o piknikowy plener ślubny z samochodem ślubnym np. z takim klasykiem