Szczegóły oferty:

Rodzaj auta: Klasyki
Kolor auta: biały
Citroën Rosalie 10 AL
W cenie usługi:
  • elegancko ubrany i uśmiechnięty kierowca
  • podstawienie samochodu o ustalonej godzinie
  • podstawowy czas uroczystości ślubnych 3 godz 15min
  • przejazd samochodem ustalonej trasy ślubnej
Do ustalenia z kierowcą:
  • szczegóły dotyczące tablic ślubnych
  • szczegóły dotyczące dekoracji samochodu

Usługi dodatkowe:

Podsumowanie:

Opis oferty:

Witam serdecznie!Zapraszam do skorzystania z usługi wynajmu na imprezy okolicznościowe samochodu marki Citroen rok produkcji 1933. Jest to prawdziwy 84-leni oldtimer, nie jakaś tam tandetna, plastikowa replika!

Samochód został odrestaurowany od podstaw i wygląda jakby wyjechał z fabryki. Prezentuje się niebanalnie i nikt nie przechodzi obok niego obojętnie. Posiada oryginalny silnik i układ jezdny oraz piękne kremowe wnętrze.

Przenieś się w czasie i poczuj charakterystyczny dźwięk silnika oraz zapach paliwa. Nadaj szyku i przeżyj niezapomniane chwile podczas najważniejszej uroczystości swojego życia. Auto przykuwa uwagę, nie da się pozostać niezauważonym podczas przejażdżki. Jest wspaniałym urozmaiceniem sesji zdjęciowej.

Istnieje możliwość udekorowania samochodu według uznania, aczkolwiek w tym przypadku mniej dodatków znaczy lepiej :) Jest możliwość dostarczenia samochodu w każde miejsce w Polsce. Cena transportu ustalana jest indywidualnie. W komplecie z samochodem elegancko ubrany i sympatyczny szofer :)  Zapraszam do składania rezerwacji telefonicznie lub przez formularz na stronie. Z każdym dniem jest coraz mniej wolnych terminów. Proszę obejrzeć film z prezentacją samochodu zamieszczony poniżej.

 


Gwarantuje pełen profesjonalizm i satysfakcję!