Szczegóły oferty:

Rodzaj auta: Nowoczesne
Kolor auta: fioletowy
Infiniti FX 50 S PREMIUM
W cenie usługi:
  • elegancko ubrany i uśmiechnięty kierowca
  • podstawienie samochodu o ustalonej godzinie
  • podstawowy czas uroczystości ślubnych 3 godz 15min
  • przejazd samochodem ustalonej trasy ślubnej
Do ustalenia z kierowcą:
  • szczegóły dotyczące tablic ślubnych
  • szczegóły dotyczące dekoracji samochodu

Usługi dodatkowe:

Podsumowanie:

Opis oferty:

INFINITY FX50 S PREMIUM

„Gościnność i sugestywność przestrzeni mierzy się jej umiejętnością wzbudzania Twoich emocji.”

FX50 S PREMIUM to samochód, którym Infiniti kontynuuje przełamywanie granic między sportem, funkcjami użytkowymi i sztuką nowoczesną. Nie poddaje się  żadnym klasyfikacjom. Jest to luksusowy crossover, oferujący wiele satysfakcji, niezwykle śmiałą stylistykę i zadziwiającą wszechstronność. A wszystko to inspirowane jest duszą samochodu sportowego. Niezrównany w swojej wizji, jest manifestem ruchu głoszącym, że niektórych zaspokaja dopiero spisanie własnych reguł.

To najszybszy LUXUSOWY SUV w swojej klasie. Wciąż na naszych drogach jest pojazdem egzotycznym sprawiającym ogromne wrażenie. Auto klasyfikuje się w klasie aut luksusowych, natomiast swoim silnikiem znajduje się w czołówce aut rajdowych. Legenda tego auta brzmi w głosie 8 cylindrowego silnika V8. Odgłos silnika jest niezapomniany dla każdego mężczyzny. Robi ogromne wrażenie. 

Bardzo niewiele samochodów porusza się z pewnością zrodzoną z inteligencji i prędkości. FX50 daje równocześnie poczucie relaksu i gotowości, wynikających z dysponowania technologiami, które zawsze troszczą się o wszystko. 

ZAPROSZENIE DO ŚRODKA

W Infiniti zastosowano światło nie tylko po to, abyś czuł się bezpieczniej, ale również po to, abyś poczuł się jak gość honorowy. System oświetlenia sekwencyjnego automatycznie reaguje na Twoją obecność. Gdy zbliżasz się do samochodu, stopniowo zapala światła w lusterkach. Gdy jesteś jeszcze bliżej, zapalają się światła wewnątrz auta. Tę starannie zaplanowaną sekwencję kończy podświetlenie przycisku zapłonu, który pulsuje światłem w rytm bicia serca. W ten sposób zaprasza Cię, abyś pobudził swojego FX50 do życia, a równocześnie buduje napięcie i atmosferę wyczekiwania tego, co Was czeka w drodze.

5,0-LITROWY SILNIK V8 jest jak rwący potok, tylko czekający, aby mu pozwolić swobodnie płynąć. Każdy dotyk przepustnicy oddaje do dyspozycji ogromną moc 390 KM i moment obrotowy o wartości 500 Nm. Zapłon iskrowy oznacza, że moc jest uwalniana natychmiast. Przyspieszenie to tylko jedna ze składowych. Moc silnika zdaje się nie mieć granic, zaś brzmienie jest niezapomniane. Auto otwierane i odpalane jest bez kluczyka. Posiada 21 calowe aluminiowe felgi.

KLIMATYZACJA dwustrefowa z automatyczną recyrkulacją powietrza. Osobny nawiew powietrza na tył. Zaawansowany system klimatyzacji obejmuje adaptacyjną klimatyzację dwustrefową z automatyczną recyrkulacją powietrza. W jej skład wchodzi również filtr impregnowany polifenolem z pestek winogron, który oczyszcza powietrze dostające się do kabiny z zewnątrz, usuwając z niego do 99,5% alergenów.

Auto posiada specjalny zestaw audio jednego z najlepszych producentów - firmy BOSE. Fabrycznie w aucie zostało zamontowane 11 głośników, ukryty subwoofer oraz wzmacniacz

Rzetelność oraz punktualność w wykonywaniu przez nas usług gwarantują udaną zabawę, satysfakcję oraz niezapomniane wspomnienia.

CENA ZAWIERA:

 Przyjazd do Pana Młodego.
 Przyjazd po Panią Młodą.
 Przewóz do kościoła lub Urzędu stanu cywilnego.
 Przejazd na uroczystość weselną.
 Przewóz na sesję zdjęciową w plenerze lub u fotografa.

 Pomoc w spakowaniu i przewiezieniu kwiatów i prezentów spod kościoła.

 Specjalne tablice "Młoda Para" 
 Bardzo ładne i gustowne przyozdobienie samochodu 

Samochód przed każdym wyjazdem jest precyzyjnie sprzątany oraz specjalnie przygotowywany pod zamówienie klienta.

Możliwość dopasowania się do oczekiwań Młodej Pary