Szczegóły oferty:

Rodzaj auta: Klasyki
Kolor auta: złoty
Jaguar XJ40 VANDEN PLAS
W cenie usługi:
  • elegancko ubrany i uśmiechnięty kierowca
  • podstawienie samochodu o ustalonej godzinie
  • podstawowy czas uroczystości ślubnych 3 godz 15min
  • przejazd samochodem ustalonej trasy ślubnej
Do ustalenia z kierowcą:
  • szczegóły dotyczące tablic ślubnych
  • szczegóły dotyczące dekoracji samochodu

Usługi dodatkowe:

Podsumowanie:

Opis oferty:

Jaguar XJ40 w wersji Vanden Plas jest sportową limuzyną, wyprodukowaną w 1989 roku z myślą o Vipach, osobach wymagających. Wyprodukowano bardzo mało egzemplarzy, a jeszcze mniej ich ocalało do dnia dzisiejszego. Jaguara napędza czterolitrowa jednostka co powoduje, że pięknie brzmi, środek pojazdu został obdarzony kremową skórzaną tapicerką wykończoną drewnianymi dodatkami. Przy każdej okazji nasi klienci otrzymują napoje podawane w stoliczkach przeznaczonych dla pasażerów.

Kolor auta jest wręcz unikatowy, ciężko określić jego nazwę, lecz na fotografiach prezentuje się niesamowicie.

Jaguara można wypożyczyć w dwóch wariantach.

Pierwszy wariant obejmuje
Jaguara z kierowcą, w adekwatnym do okazji stroju (garnitur, koszula, krawat, rękawiczki oraz czapka szofera). W tym wypadku mogą Państwo liczyć na takie zachowanie jak otwieranie drzwi, pomoc w odbieraniu kwiatów, profesjonalizm pod każdym względem oraz bezpieczne dotarcie do celu.

Drugi wariat obejmuje
sam pojazd bez kierowcy. Zrobiliśmy ukłon w stronę naszych klientów udostępniając pojazd również na inne okazje typu, rocznice ślubu, walentynki, sesje zdjęciowe, oświadczyny.

Oczywiście wynajmując pojazd w drugim wariancie zostaje sporządzona dokumentacja fotograficzna, spisana umowa wypożyczenia z odpowiedzialnością cywilną oraz pobrana kaucja.
Zapewniamy że tak klasyczny samochód jak JAGUAR XJ40 Vanden Plas zaczaruje każdego z gości, przechodniów bo to auto jest po prostu PIĘKNE, będzie idealnym tłem na fotografiach tak ważnego dla Was dnia.

„Profesjonalistą się stajesz dbając o szczegóły”
Serdecznie zapraszam.