Szczegóły oferty:

Rodzaj auta: Limuzyny
Kolor auta: biały
Lincoln lincol town
W cenie usługi:
  • elegancko ubrany i uśmiechnięty kierowca
  • podstawienie samochodu o ustalonej godzinie
  • podstawowy czas uroczystości ślubnych 3 godz 15min
  • przejazd samochodem ustalonej trasy ślubnej
Do ustalenia z kierowcą:
  • szczegóły dotyczące tablic ślubnych
  • szczegóły dotyczące dekoracji samochodu

Usługi dodatkowe:

Podsumowanie:

Opis oferty:

VIP TAXI

Wesele to najpiękniejszy dzień w życiu każdego z małżonków, dla wielu z nas jest dniem spełnienia się marzeń. Dlatego chcemy, by był wyjątkowy, jednak nie może być on jak z amerykańskiego filmu z prozaicznego powodu – finansów! Coraz większą popularnością w Polsce cieszy się usługa VIP TAXI dla gości weselnych, co sprawi, że szczególnie zapamiętają Państwa ślub. Moda zza oceanu przywędrowała do nas i świetnie prezentuje się cenowo, jak na polskie realia.

Do dyspozycji Państwa gości weselnych (także w dniu poprawin) będzie luksusowy samochód bądź samochody z oznaczeniem na drzwiach „VIP TAXI – do bezpłatnej dyspozycji gości Państwa Młodych”, prowadzony przez nienagannie ubranego, szarmanckiego kierowcę.

Czy spotkaliście Państwo się już z taką formą podziękowania gościom weselnym za przybycie i wszystkie prezenty? Być może tak, jednak wciąż jest to nowość, która pozwala Państwu Młodym sprawić wszystkim gościom miłą niespodziankę i uczynić swój ślub i wesele wyjątkowymi.

 

Cały przebieg realizowania usługi VIP TAXI jest indywidualnie ustalany z Młodą Parą, goście mogą być przewożeni na przyjęcie weselne i z niego, a także obsługiwać przejazdy gości w dniu poprawin. Prestiżu usłudze nadaje przeszkolony personel, który czeka na gości weselnych tuż przy wejściu/wyjściu z miejsca odbywania się uroczystości i dba w każdym momencie o ich komfort i dobre samopoczucie. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się korzystanie z transferów limuzyną Lincoln Town – ikoną amerykańskiej motoryzacji, co jest dodatkową niepowatrzalną atrakcją.

 

Jeśli nasze auto będzie zajęte w terminie zorganizujemy inne tej samej klasy

Zapraszamy do kontaktu!