Szczegóły oferty:

Rodzaj auta: Nowoczesne
Kolor auta: złoty
Mercedes-Benz CLS w218 AMG
W cenie usługi:
  • elegancko ubrany i uśmiechnięty kierowca
  • podstawienie samochodu o ustalonej godzinie
  • podstawowy czas uroczystości ślubnych 3 godz 15min
  • przejazd samochodem ustalonej trasy ślubnej
Do ustalenia z kierowcą:
  • szczegóły dotyczące tablic ślubnych
  • szczegóły dotyczące dekoracji samochodu

Usługi dodatkowe:

Podsumowanie:

Opis oferty:

Serdecznie zapraszam osoby, które szukają nietuzinkowego auta i dodatkowo w niespotykanym kolorze mianowcie oryginalny złoty mat, na żywo prezentje się rewelacyjnie gdyż nie jest to coś tradycyjnego i opatrzonego np. biały, czarny, srebrny itp.!!! W środku pełen komfort dla Młodych, gdyż z tyłu są tylko dwa miejsca 

Na specjalne życzenia Klienta jest możliwość wypożyczenia drugiego auta, którym jest Mercedes SL R129 z tym, że tutaj Młodzi jadą sami, gdyż auto jest dwuosobowe (szczegóły do domówienia). Jestem osobą prywatną i pasjonatem marki Mercedes-Benz, auta są moje prywatne i służą mi na codzień także nie są to jakieś wytyrane i zmęczone życiem taksówki z wielkimi przebiegami.

Z tego też koszt usługi u mnie wyższy ale jak to się mówi każdy może sobie wybrać co woli, a jak to w życiu jest ktoś, chcesz coś tanio i dobrze to kupić trzeba dwa razy- najpierw tanio później dobrze, natomiast proszę pamiętać że tutaj replay-a nie będzie!!!

Każda Para Młoda może sobie auto przygotować w dowolny sposób, aczkolwiek uważam że im skromniej tym ładniej, wszystkie sprawy do dogadania bezpośrednio ze mną, gdyż nikt poza mną auta prowdzić nie będzie.