Szczegóły oferty:

Rodzaj auta: Nowoczesne
Kolor auta: czarny
Porsche Panamera Turbo
W cenie usługi:
  • elegancko ubrany i uśmiechnięty kierowca
  • podstawienie samochodu o ustalonej godzinie
  • podstawowy czas uroczystości ślubnych 3 godz 15min
  • przejazd samochodem ustalonej trasy ślubnej
Do ustalenia z kierowcą:
  • szczegóły dotyczące tablic ślubnych
  • szczegóły dotyczące dekoracji samochodu

Usługi dodatkowe:

Podsumowanie:

Opis oferty:

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani Porsche Panamera i chcecie, by to właśnie ten majestatyczny, a jednocześnie sportowy samochód zawiózł Państwa na ślubny kobierzec, to musicie poznać kilka faktów, które przekonają Państwa o wyjątkowości Porsche Panamera.

 

Porsche Panamera to unikatowa sportowa limuzyna. Produkowana w kilku wersjach, spośród których najbardziej wyjątkową jest „TURBO” z jednostką napędową o mocy 500 KM. Jednak w Państwa niepowtarzalnym dniu to nie moc jest najważniejsza, a luksusowe wnętrze i wyróżniające się elementy zewnętrzne. Każdy przejazd naszym Porsche przykuwa uwagę przechodnich i podziw gości weselnych dla trafnego wyboru limuzyny wiozącej Młodą Parę.

 

Nasze Porsche Panamera w wersji TURBO (rzadko spotykanej w Polsce) wyróżnia się bardziej usportowioną linią nadwozia (tylne i przednie zderzaki) oraz reflektorami świecącymi 4 diodami, co od razu pozwala rozpoznać bogatą wersję limuzyny Porsche Panamera.

 

Sportowy wygląd i potężna moc samochodu dopełniona jest aktywnym tłumikiem dającym możliwość usłyszenia symfonii brzmienia 500 konnej bestii, dzięki czemu limuzyna działa na nasze wszystkie zmysły. Aktywny tłumik daje nam możliwość również wyłączenia trybu głośnego i wyciszenie działania silnik z jednoczesnym zachowaniem jego sportowego i i dynamicznego charakteru. Porsche Panamera wyposażona jest w 2-stopniowe gwintowane zawieszenie, co daje możliwość obniżenia zawieszenia auta, co w połączeniu z 20-to calowymi oponami dostarcza nam najwyższy komfort jazdy i piękny wygląd auta w ruchu.

 

Oferowana wersja Porsche Panamery Turbo to dodatkowo limitowana wersja Black Edition – prawdziwy unikat wśród Porsche Panamer zarejestrowanych na terenie naszego kraju. Klosze przednich reflektorów i tylnych lamp zostały fabrycznie przyciemnione w fabryce PORSCHE. Wszystkie elementy Turbo w połączeniu z dodatkami Black Edition wyglądają po prostu obłędnie.

To Porsche Panamera Turbo Black Edition rodem z piekła – zadziwia, zachwyca i wywołuje dreszce emocji.

 

Prezentowana cena nie należy do najniższych na rynku, ale mają Państwo do wyboru Panamery w zwykłych wersjach (4 ,4s, itp.), jednak oferowana przez nas Porsche Panamera Turbo Black Edition jest jedynym samochodem o takich paramentrach oferowanych na wynajem w Polsce.

 

W cenie pakietu zawiera się także indywidualna przejażdżka Pana Młodego i Pani Młodej za sterami naszej sportowej Panamery (oczywiście, jeśli tego niepowtarzalnego dnia chcą zaznać dodatkowych emocji). Na uwagę zasługuje dyskretnie umieszczony wideo-rejestrator, dzięki czemu cały przejazd może być nagrany wideo i być kolejna świetną pamiątką z dnia zaślubin.

 

Cena zawiera:
• jeden z trzech wariantów przybrania samochodu;
• ozdobne, tematyczne tablice rejestracyjne;
• transport Pana Młodego;
• transport Pani Młodej;
• przejazd do kościoła/Urzędu Stanu Cywilnego;
• przejazd na salę weselną;
• udostepnienie auta do sesji fotograficznej