Szczegóły oferty:

Rodzaj auta: Nowoczesne
Kolor auta: szary
Seat Cupra Ateca
W cenie usługi:
  • elegancko ubrany i uśmiechnięty kierowca
  • podstawienie samochodu o ustalonej godzinie
  • podstawowy czas uroczystości ślubnych 3 godz 15min
  • przejazd samochodem ustalonej trasy ślubnej
Do ustalenia z kierowcą:
  • szczegóły dotyczące tablic ślubnych
  • szczegóły dotyczące dekoracji samochodu

Usługi dodatkowe:

Podsumowanie:

Opis oferty:

Cupra - nowa sportowa marka Seata.

Dlaczego wybrać Cupre?

Po pierwsze jest to bardzo komfortowy SUV, Młoda Para będzie w nim się świetnie czuła i prezentowała, a po drugie nie ma tych modeli dużo na naszych drogach i za każdym razem gdy się pojawią wzbudzają zainteresowanie.

Auto jest nowe, z polskiego salonu, stoi na 19-calowych aluminiowych felgach, lakier Metalic Rodium Grey. W środku siedzenia z czarnej alcantry, bardzo wygodne, sporo miejsca nawet dla wysokich osób z przodu i z tyłu. Dwustrefowa klimatyzacja, w upalne dni perfekcyjnie chłodzi. Dodatkowo panoramiczny dach, otwierany również elektrycznie. Jest to automat w benzynie, bardzo cichy i płynny. Jeśli trzeba można przełączyć na tryb Cupra, gdzie pod silnikiem 2.0 kryje się moc 300 KM, a z dwóch podwójnych wydechów wydobywa się charakterystyczny ryk silnika. Bagażnik bezdotykowy otwierany automatycznie, zazwyczaj wchodzą wszystkie prezenty od Gości. Dodatkowo auto posiada min. podgrzewane przednie siedzenia, hamulce wyczynowe BREMBO, system audio klasy premium, automatyczne światła LED, ekran LCD 10,2", kamery 360, czujniki parkowania, asystent parkowania, czujnik zmiany pasa ruchy, front assistant, czujnik martwego pola i wiele innych opcji.

Na pewno najwygodniej jest gdy Młoda Para jedzie jedynie z kierowcą, jednak w razie potrzeby Świadkowie również zmieszczą się w aucie.