Szczegóły oferty:

Rodzaj auta: Nowoczesne
Kolor auta: brązowy
Skoda Superb Laurin&Klement
W cenie usługi:
  • elegancko ubrany i uśmiechnięty kierowca
  • podstawienie samochodu o ustalonej godzinie
  • podstawowy czas uroczystości ślubnych 3 godz 15min
  • przejazd samochodem ustalonej trasy ślubnej
Do ustalenia z kierowcą:
  • szczegóły dotyczące tablic ślubnych
  • szczegóły dotyczące dekoracji samochodu

Usługi dodatkowe:

Podsumowanie:

Opis oferty:

Wygodna, luksusowa limuzyna marki Skoda Superb Laurin&Klement.

Dynamiczny silnik 280KM zapewnia szybkie i bezpieczne dotarcie do celu, a ogrom miejsca dla pasażerów gwarantuje komfortową podróż. Pojazd posiada wydajną dwustrefową klimatyzację z 4-regulowanymi nawiewami w przedziale pasażerskim. Podnóżki przedziału pasażerskiego w tylnej części pojazdu znacząco zwiększają komfort przejazdu.

Pojazd zawsze jest perfekcyjnie przygotowany, nawoskowany i czysty w środku. Kolor pojazdu to ciemny perłowy brąz- rzadko spotykany i robiący ogromne wrażenie wraz z czarnym 20-calowymi felgami, co w połączeniu z aktywnym zawieszeniem DCC zapewnia najwyższy komfort podróży.

Ponad 600 litrowy bagażnik gwarantuje swobodę w przewożeniu bagażu młodej pary takiego jak prezenty i kwiaty.

Kierowca jest zawsze elegancko ubrany.

Zapewniamy otwarcie drzwi przy wsiadaniu oraz wysiadaniu, transport i załadunek kwiatów i bagaży młodej pary. Pojazd jest wyposażony w dwa fabryczne parasole wysuwane z drzwi- deszcz nie będzie przeszkodą. 

Kierowca jest doświadczonym ratownikiem medycznym na co dzień pracującym w pogotowiu ratunkowym i prowadzącym ambulans, posiada ukończone kursy z zakresu bezpiecznej jazdy i jazdy defensywnej, co zapewnia bezpieczeństwo pary młodej na najwyższym poziomie zarówno podczas przejazdu jak i ceremonii. Pojazd jest wyposażony także w sprzęt medyczny, oferujemy również zabezpieczenie medyczne całej imprezy - nie wchodzi to w zakres podstawowej usługi.

* w cenie usługi - zabezpieczenie medyczne od momentu przyjazdu do momentu odjazdu kierowcy!