Samochody weselne dla trasy ślubnej w okolicach miasta Białystok:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

Białystok, czyli białe auta na ślub w natarciu! :

Barwa samochodu ślubnego na pewno jest dla was ważnym kryterium przy wyborze właściwego pojazdu. Paleta dostępnych kolorów w naszym serwisie sprosta wymaganiom każdej młodej pary. Dlatego z uśmiechem dzielimy się z Wami naszym zabawnym odkryciem i meldujemy, że w Białymstoku prym wiodą… auta na ślub o białej karoserii! Kwestia gustu, czy czegoś więcej? 

W Białymstoku śluby bierze się nie tylko zimą

Oto wyniki naszego śledztwa. Nazwa miasta Białystok składająca się ze słów biały i stok w staropolszczyźnie oznaczała nieskażony, bystry potok. Pierwszy człon związany z kolorystyką oddziaływuje na zmysły i może podświadomie wpływać na decyzję o białym pojeździe ślubnym. Natomiast drugi, czyli ów stok kojarzy się z orzeźwieniem, przyjemnym chłodem, rześkością - a to są atrybuty rzeczonego białego koloru! Poza tym według legend niegdysiejszy potok to dzisiaj przepływająca przez miasto rzeka Biała. Śnieżny samochód na ślub doskonale wkomponuje się więc w sielski krajobraz miasta - nie tylko zimą.

Sesje narzeczeńskie, śluby i plenery w Białymstoku

Białystok to serce województwa podlaskiego. Liczne parki i zieleń okolic swoją urodą skutecznie przekonują liczne młode małżeństwa i nieraz stają się tłem plenerowych sesji fotograficznych. Jeśli uwielbiacie połączenie miejskości z naturą – w tej kwestii Białystok stanowi idealną ślubną lokalizację. Usytuowany niezwykle romantycznie, bo na siedmiu wzgórzach, nieustannie porównywany jest do Rzymu. Przejażdżka naszym ślubnym autem umożliwi wam podziwianie pięknych, białostockich plenerów i wprawi w zachwyt.

Dajcie się ponieść krystalicznie czystemu, wartkiemu strumieniowi. Białystok - miasto, gdzie przecinają się szlaki kultur prawosławnej, żydowskiej, tatarskiej -  uwiedzie was swoim unikatowym charakterem. To wielokulturowe miasto zaoferuje wam więcej niż możecie sobie wyobrazić. Nam pozwólcie zadbać o wasze auto na ślub. Zakochajcie się w bieli i już dziś zarezerwujcie wymarzony samochód. Zabierzemy was w podróż do krainy szczęścia!