Samochody weselne dla trasy ślubnej w okolicach miasta Bydgoszcz:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

Bydgoszcz i auto na ślub, czyli cicha woda brzegi rwie:

Bydgoszcz opisać możemy jako polski Amsterdam, Berlin i Wenecję w jednym. Pejzaż miasta od dawna nierozerwalnie związany jest i uzależniony od wody. Zatem jaki samochód na ślub sprawdzi się w takim otoczeniu i olśni nie tylko parę młodą? Rewelacyjną opcją może być tu zasada 3S - skromne, szykowne, srebrzyste auto, które w pełnym słońcu mienić się będzie wszystkimi kolorami tęczy. Tak pojazd będzie godnym, pierwszoplanowym bohaterem Waszego ślubu, ale nie odwróci uwagi od pięknej scenerii miasta. Wiadomo - cicha woda brzegi rwie!

Nie płyń do ślubu, weź samochód

Bydgoszcz ulokowana jest niezwykle malowniczo. Leży w dolinie Wisły z przepływającą rzeką Brdą. To właśnie wyjątkowy Węzeł Wodny, z unikatową na skalę ogólnopolską wewnątrzmiejską Wyspą Młyńską, jest głównym atrybutem miasta. Nie oznacza to jednak, że musicie zakasać rękawy i żeglować aż do ołtarza. Wodne krajobrazy można podziwiać przy okazji. Wystarczy przejrzeć dostępną ofertę aut na ślub i zdecydować się na to właściwe. W bydgoską atmosferę doskonale wpasują się klasyczne pojazdy współczesnych  luksusowych marek i old-timery - Mercedesy, Maserati czy Bentleye. Alternatywnym wyborem dla sentymentalnych romantyków mogą być samochody na ślub w wydaniu retro. Fiat 508 brzmi jak marzenie! 

Celebruj miłość w Bydgoszczy

Hydro-miasto Bydgoszcz, leżące w województwie kujawsko-pomorskim, możemy nazwać stolicą zakochanych. Wyspę Młyńską z terenami dookoła łączą liczne mosty, w tym -  idealny dla zakochanych par i małżeństw - Mostek Miłości, gdzie bliscy sobie mogą zawiesić kłódkę, która do końca życia będzie gwarancją nie gasnącego uczucia. Wenecja Bydgoska, czyli zespół kamienic nad rzeką Młynówką, zachęca do romantycznych spacerów. Po przechadzce młode pary mogą wybrać się do jednego z wielu klubów muzycznych, gdzie studenci Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego umilą im czas i być może staną się akompaniatorami ceremonii zaślubin.

I Wy możecie uronić łzę wzruszenia przy dźwiękach marsza weselnego właśnie w Bydgoszczy. Szukacie odpowiedniego pojazdu na ślub? Nie wahajcie się ani minuty dłużej i zarezerwujcie idealne dla Was auto w naszym serwisie. Razem sprawmy, że ten dzień stanie się niezapomniany!