Samochody weselne dla trasy ślubnej w okolicach miasta Częstochowa:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

Częstochowa, czyli o aucie na ślub, które się nie schowa!:

Każdy z nas marzy o wyjątkowym pojeździe ślubnym wyróżniającym się spośród korowodu zwyczajnych samochodów. Zwłaszcza kiedy ślub organizujecie w mieście, gdzie związek małżeński zawierają tysiące polskich par. Nieprzypadkowo, bo Częstochowa to miasto świętości, cel pielgrzymek ludzi z całego świata. Dlatego warto zastanowić się, jakie auto na ślub będzie współgrać z podniosłą atmosferą uroczystości i jednocześnie błyszczeć na tle innych samochodów. 

Wyjątkowe auto na ślub w wyjątkowym mieście

Wizytówką Częstochowy jest sanktuarium na Jasnej Górze będące wyśnioną lokalizacją na ślub dla wielu młodych par. Barokowy zespół klasztorny zakonu paulinów tętni życiem. Warto więc zastanowić się, jaki typ auta korespondować będzie z jasnogórskim otoczeniem, architekturą i atmosferą wydarzenia. Ślubne pojazdy w stylistyce klasycznej, retro, à la lata 20. zdają się najlepszym wyborem. Nadadzą waszym chwilom wyjątkowości i niewątpliwego uroku. W dodatku każdy z nas marzy, aby ślub był bajką, którą zapamiętają wszyscy. W Częstochowie jest to możliwe!

O miłości w częstochowskiej zieloności

Częstochowskie plenery wprawią Was w zachwyt. Malownicze położenie na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej z meandrującą rzeką Wartą urzeknie każdego. Zadbane parki i skwery, gdzie można przejść się na przykład Promenadą Czesława Niemena i pooddychać świeżym powietrzem, są doskonałą miejską atrakcją. Pozostałości po dawnych wapiennych kamieniołomach, w tym najbardziej okazałe wyrobisko Saturn, porośnięte dziką roślinnością często stanowią tło ślubnych sesji fotograficznych.

Niech Częstochowa stanie się, jak u poetki Poświatowskiej, która właśnie tu przyszła na świat, miłości Waszej domem. Skorzystajcie z szerokiej oferty ślubnej miasta i cieszcie się swoim wyjątkowym dniem. My zapewnimy Wam szeroki wybór aut na ślub o każdej możliwej stylistyce. Już dzisiaj zarezerwujcie ten jedyny samochód i podziwiajcie Częstochowę z perspektywy pasażera! Zabierzemy Was w podróż, której nigdy nie zapomnisz!