Samochody weselne dla trasy ślubnej w okolicach miasta Kraków:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

Kraków, czyli o zaczarowanym aucie na ślub:

Kraków, miasto królów i tysiąca dorożek. My postaramy się jednak udowodnić Wam wyższość samochodu ślubnego nad dorożką. Bowiem czy auto napędzane setkami koni mechanicznych nie brzmi bardziej kusząco od powozu prowadzonego przez dwa, w dodatku zmęczone, konie? Otóż to! Elegancki, niezawodny pojazd ślubny doskonale wtopi się w zabytkowe tło Krakowa. Idealnie sprawdzi się tutaj również samochód o charakterze retro z racji na unikalny krajobraz miasta niczym z planu kostiumowego, historycznego filmu. Warto zadbać o spójny charakter ślubu, a zaczarowane auto znacznie Wam to ułatwi!

Auto na ślub po królewsku w Krakowie

Królewska i artystyczna atmosfera Krakowa jest znana każdemu. Właśnie ten klimat zachęca wiele młodych par do zorganizowania ślubu i wesela w krakowskich kościołach i domach weselnych. Klamrą spinająca całe przedsięwzięcie jest odpowiedni dobór środka lokomocji. Auta ślubne spod szyldu luksusowych marek współczesnych doskonale oddadzą charakter miasta i zaświadczą o wyjątkowości wydarzenia. Kremowobiałe Porsche czy czarne niczym noc Maserati będą perfekcyjną kropką nad i. Z drugiej strony, legendarne retro auta również nie ustępują w niczym tym nowoczesnym. Wyobraźcie sobie takiego Forda Mustanga na krakowskich ulicach - robi wrażenie, prawda? Jeszcze odpowiednia barwa karoserii, najlepiej standardowa, nienachalna i Wasz wielki dzień od razu stanie się piękniejszy!

Miłość mieszka w Krakowie

W Krakowie zakochuje się natychmiast. A i zakochanych par tutaj bez liku. Co sprawia, że miłość mieszka w małopolskiej stolicy? Czy to zabytkowe Stare Miasto? A może dzielnica Kazimierz? Opcji jest mnóstwo. Sam widok Tatr rozpościerający się z kopca Wandy czy Kraka w słoneczny, bezchmurny dzień robi kolosalne wrażenie. Urokowi Zakrzówka, pozostałości po dawnym kamieniołomie wapienia, nie sposób się oprzeć. Niejednokrotnie można tam być świadkiem fotograficznych sesji ślubnych, ponieważ zakrzówkowy pejzaż jest niesamowicie fotogeniczny. Mnogość krakowskich parków dosłownie prowokuje zakochanych do długich spacerów. Zwieńczeniem takiej eskapad może być Kładka Bernatka, gdzie bliscy sobie montują na moście kłódkę z wygrawerowanymi inicjałami imion. Symboliczna kłódka ma na celu zacieśnić więzy i sprawić, że hasła “nie opuszczę Cię” i “będę z Tobą na zawsze”realnie nabiorą sensu i staną się nieodwołalne. 

Bierzecie ślub w Krakowie? Macie problem ze znalezieniem odpowiedniego auta na ślub? Przejrzyjcie naszą ofertę pojazdów ślubnych i zapomnijcie o problemach. Zadbamy o to, aby Wasz dzień był wygodny i wyjątkowy. Nie zwlekajcie, już dziś zarezerwujcie swoje auto!