Samochody weselne dla trasy ślubnej w okolicach miasta Lublin:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

Lublin, czyli do tanga trzeba dwojga i auta na ślub:

Co w Lublinie ma wspólnego tango i auto na ślub? Spieszymy z wyjaśnieniem. Czy wiecie, że właśnie z tego miasta pochodzi Krzysztof Cugowski, frontman legendarnego zespołu Budka Suflera? Oto rozwiązanie zagadki. Jeśli zatem jeszcze nie znaleźliście samochodu ślubnego, szybko musicie nadrobić tę zaległość. Idealnym dopełnieniem Waszego duetu - partnerem do ognistego tanga i ozdobą ceremonii będzie odpowiednio dobrany pojazd. Lublin słynie ze swoich artystycznych tendencji, więc przy wyborze auta na ślub państwo młodzi mogą śmiało korzystać ze swojej wyobraźni. Sky is the limit!

Małomiejski urok i śluby w retro Lublinie

Historyczne Stare Miasto i położone w jego obrębie kamienice łatwo można zwiedzić decydując się na wyprawę… starym, dobrym trolejbusem. Urokliwe, wąskie uliczki i zabytkowe budynki zabierają w świat magii i sprawiają, że czas przestaje istnieć. Wrażeń dostarcza również lubelski Zamek Królewski majestatycznie górujący nad resztą zabudować. Warto wspomnieć, że liczne sale bankietowe inspirują się zamkową architekturą i dają możliwość organizacji iście królewskiego wesela. Z nami możecie ulec czarowi Lublina wygodnie moszcząc się na siedzeniach wybranego auta. Trasę między ślubnymi lokalizacjami umilą Wam pojazdy wyselekcjonowane idealnie według Waszych potrzeb.

Sesje ślubne tylko na łonie natury

Ze znajomymi bądź na randkę umówić możemy się tu w ikonicznym miejscu nazwanym egzotycznie baobaem, choć w rzeczywistości jest on wiekową Czarną Topolą wyrastającą pośrodku Placu Litewskiego. Jeśli mowa o przyrodzie, miejski krajobraz doskonale uzupełniają zielone plenery. Ogród Botaniczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej idealnie nadaje się na romantyczny spacer lub niedzielny relaks na łonie natury. Młode pary często przy wyborze naturalnych lokacji ślubnych sesji decydują się na Zalew Zemborzycki, który wraz z okalającym go lasem tworzy piękny do utrwalenia na kliszy landszaft.

Pamiętajcie - do tanga trzeba dwojga. My podpowiadamy wam, że warto do duetu dołączyć również porządne auto na ślub. Wybór odpowiedniego samochodu zajmie wam dosłownie chwilę, a pozwoli cieszyć się tym ważnym dla was dniem bez żadnych zmartwień!