Samochody weselne dla trasy ślubnej w okolicach miasta Radom:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

Radom, czyli garść rad, jakie auto na ślub wybrać:

Co jest charakterystyczne dla Radomia? Wiele osób odpowie, że nic. Przecież to miasto tranzytowe, przejezdne, ulokowane na drodze do Warszawy. Nikt nie zabawia tu ani na chwilę dłużej niż uzupełnienie baku na stacji benzynowej. Jak odczarować zatem tę nieciekawą wizję miasta  które kryje w sobie wiele i może zaoferować całe mnóstwo atrakcji? Wybrać ciekawe auto na ślub! Odrobina ekstrawagancji, niestandardowy kolor karoserii czy marka ślubnego samochodu natychmiast rozjaśni szarą rzeczywistość i sprawi, że Radom już nigdy nie będzie się Tobie kojarzył stereotypowo. Zatem który pojazd sprawdzi się w tym mieście najlepiej?

Udekoruj radomską rzeczywistość ślubnym autem

Przy wyborze auta na ślub zalecamy młodej parze uruchomić wyobraźnię i przemyśleć, który z samochodów nie tylko będzie pasował do ogólnego klimatu ich zaślubin i wesela, ale i ubarwi atmosferę dnia. Serwujemy więc garść rad, aby Wasz dzień w Radomiu był niezapomnianym doświadczeniem. Oryginalnym pomysłem jest tutaj wynajęcie auta rodem z PRL-u, np. syrenki czy trabanta. Gwarantujemy, że wzrok wszystkich skupi się dzięki temu tylko na Waszej trójce i będziecie istnym zjawiskiem przejeżdżając przez ulice miasta. W każdym bowiem tkwi tęsknota za minionymi czasami i takie ślubne auto będzie podróżą sentymentalną nie tylko dla Was. Jeśli jednak wolicie bardziej nowoczesne samochody, dlaczego nie zdecydować się na eleganckiego Bentley’a? Lub po prostu współczesnego Mercedesa w klasycznym, nieśmiertelnym czerwonym kolorze? Czerwień jako barwa miłości, namiętności idealnie wpasuje się w klimat każdego ślubu, a dodatkowo podgrzewa atmosferę!

Wycieczka ulicami Radomia

Co ciekawego jest w Radomiu, skoro już obalamy mit szarego miasta? Nie możemy przejść obojętnie obok jego zielonych plenerów czy neorenesansowego radomskiego Rynku. Park im. Tadeusza Kościuszki na ul. Parkowej daje mieszkańcom i przyjezdnym odrobinę wytchnienia w pędzie dnia codziennego. Ciekawostką jest, iż zewsząd otaczają go same artystyczne, literackie ulice, np. Mickiewicza, Słowackiego, Żeromskiego. Ostatnia wymieniona jest głównym, reprezentacyjnym deptakiem miasta, który zaludnia się, gdy tylko na zewnątrz się wypogadza. Z turystycznych miejsc warto wymienić zabytkową farę - kościół pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela ze słynną wieżą wyróżniającą się na tle krajobrazu miasta i będąca idealną lokalizacją ślubną dla młodych par.

Jeśli jeszcze nie wiecie, na jaki pojazd ślubny się zdecydować - koniecznie przejrzyjcie naszą ofertę. Na pewno znajdziecie w naszym serwisie auto na ślub, które sprawi, że serce zabije Wam mocniej. Nie zwlekajcie, już dziś zarezerwujcie swoje wymarzone auto i szykujcie się na swój wielki dzień!