Samochody weselne dla trasy ślubnej w okolicach miasta Rzeszów:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

Rzeszów, czyli auto na ślub napędzane marzeniami!:

Tadeusz Nalepa, urodzony w Rzeszowie założyciel uznanego na świecie bluesowego zespołu Breakout, w piosence Kiedy byłem małym chłopcem śpiewał: Najważniejsze, co się czuje, / słuchaj zawsze głosu serca, hej!  A o czym marzą mali chłopcy? O samochodach! Ślub daje im możliwość spełnienia motoryzacyjnych marzeń. Przy wyborze pojazdu ślubnego mogą w końcu wysłuchać głosu serca, uciszając na moment zdroworozsądkowe kalkulacje, i wybrać auto ze snów. 

Ślub i sportowe auto? Zdecydowanie tak!

Rzeszów to prężnie działający ośrodek uniwersytecki i przemysłowy oficjalnie okrzyknięty mianem stolicy innowacji. Dlatego młode pary również stawiają na innowacyjność i eksperymentują przy wyborze właściwego samochodu na ślub. Wtedy też narzeczona w akcie dobrodziejstwa może przekazać pałeczkę swojej drugiej połówce i pozwolić, aby to on wybrał auto. Chłopięce marzenia spełniają się i do ślubu pan młody jedzie wymarzonym, szybkim autem. Czy sportowy styl auta na ślub odejmuje temu wydarzeniu romantyzmu? Na pewno nie w Rzeszowie!

Rzeszów - miasto na ślub idealny

Serce województwa podkarpackiego ukrywa wiele urokliwych zakątków, gdzie pary mogą romantycznie spędzić swój czas. Miasto może pochwalić się licznymi zadbanymi skwerami oraz zadrzewionymi ścieżkami, jak Aleja Pod Kasztanami czy bulwary nad Wisłoką, które często stają się miejscem miłosnych schadzek, a w konsekwencji pięknych sesji ślubnych. Park Papieski ulokowany w bezpośrednim sąsiedztwie Katedry Najświętszego Serca Pana Jezusa stanowi jedną z ulubionych lokacji dla osób planujących ślub. Kolejnymi obiektami na mapie Rzeszowa skupiającymi uwagę par młodych są  liczne dworki zarówno rozsiane na obrzeżach miasta, jak i w okolicznych miejscowościach, które umożliwiają organizację wesela w swoich arystokratycznych wnętrzach. 

A skoro pokonywanie drogi z nami to relaks i czysta przyjemność - nie martwcie się o żadne odległości. Już dziś wybierzcie swoje auto na ślub i cieszcie się swoją chwilą. Rzeszów to przecież miasto z porywającym charakterem, gdzie mogą spełnić się wasze sny!