Samochody weselne dla trasy ślubnej w okolicach miasta Toruń:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

Toruń, czyli nie piernicz i zarezerwuj auto na ślub:

Toruń kojarzy się głównie z wielkim polskim astronomem Mikołajem Kopernikiem oraz pysznymi piernikami, będącymi głównym lokalnym produktem oraz wizytówką tamtejszej sztuki cukiernictwa. Zdaje się, że to miasto nie tylko osłodzi wam życie, ale sprawi, że wasz ślub będzie pachniał korzennymi przyprawami. Zatem jakie auto na ślub korespondować będzie z tak zastanym charakterem miasta? Polecamy klasyczne, oldskulowe i auta kabriolety. Sentymentalna nuta doskonale wpisze się w krajobraz Torunia. Dlatego nie piernicz i wynajmij swój ślubny samochód!

Toruń zakochanym obiecuje wiele

Ciesząca oko architektura w tym efektowny Rynek Staromiejski i budzące nutkę grozy ruiny gotyckiego Zamku Krzyżackiego - to obowiązkowe turystyczne destynacje. Jeśli odwiedzicie już Muzeum Piernika i skosztujecie regionalnych słodkości, koniecznie zajdźcie do toruńskiego planetarium. Nie od dzisiaj wiadomo, że obserwowanie nieba i gwiazd jest jedną z najbardziej romantycznych czynności. Ciała niebieskie możecie podglądać z tylnego siedzenia naszego ślubnego auta. Nic nie uspokoi was bardziej niż chwila razem z daleka od weselnej wrzawy. Ciekawym miejscem dla par jest również Krzywa Wieża ze swoją legendarną, magiczną właściwością. Otóż zakochani mogą zrobić w niej test na wierność swojej drugiej połówki. Ponoć gdy partner, opierając się o pochyłą ścianę wieży, straci równowagę - może to oznaczać, że niejedno ma na sumieniu. Nie należy jednak brać tej historii do serca, opowiadana jest jako ciekawostka z przymrużeniem oka przez miejskich przewodników. 

Zielony Toruń

Toruń, leżący w dolinie rzek Wisły i Drwęcy, słynie z zapierających dech w piersiach widoków. Specjalny punkt widokowy na ulicy Majdan ulokowany po lewym stronie Wisły umożliwia podziwianie fantastycznej panoramy miejskiej o każdej porze dnia i nocy, choć najpiękniej ponoć prezentuje się, gdy zmierzcha. Nadwiślańskie bulwary sprzyjają rowerowym eskapadom, a Planty okalające Stare Miasto pełne są spacerowiczów i zakochanych. 

Oficjalne hasło promocyjne piernikowego królestwa to Toruń porusza. Pozwólcie się więc w natłoku ślubnych obowiązku rozczulić. Wybierzcie z naszej oferty auto na ślub według własnych preferencji i zachwyćcie się toruńskim krajobrazem widzianym zza okna samochodu. Gwarantujemy, że podróż z nami będzie idealnym przedsmakiem waszych zaślubin!