Samochody weselne dla trasy ślubnej w okolicach miasta Warszawa:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

Warszawa, czyli szybkie auto ślubne na miarę stolicy:

Jak śpiewał Czesław Niemen, każdy z nas miewa sen o Warszawie. Jak zatem spełnić sen o aucie na ślub idealnie dopasowującym się do klimatu stolicy? Najpierw trzeba zadać sobie pytanie, czym charakteryzuje się ta metropolia. Odpowiedź jest prosta - szybkością! Warszawa czynna jest 24 godziny na dobę, to miasto, które nie śpi. Dlatego sportowe auta doskonale sprawdzą się jako ślubny pojazd - szybkie, eleganckie, budzące respekt. W dodatku każdy Pan Młody będzie niezmiernie ukontentowany wybierając taki samochód, a zadowolenie pary nowożeńców to pierwszy krok do pięknych wspomnień ze ślubu!

Warszawski charakter a auto na ślub

Warszawa to miasto bez wątpienia… wielkie. Może pochwalić się największą liczbą mieszkańców i najbardziej rozrośniętą powierzchnią, która z upływem czasu obejmuje coraz więcej ościennych miejscowości. Robi wrażenie potężnej metropolii, której nie powstydziłby się żaden europejski kraj, to stolica na miarę swoich czasów. Miasto kontrastów, gdzie pokomunistyczny Pałac Kultury i Nauki górujący nad centrum sąsiaduje z nowoczesnymi wieżowcami, a w pobliżu znajduje się Zamek Królewski z kolumną Zygmunta III Wazy na placu przed. Naszym zdaniem idealną odpowiedzią na taki charakter miasta jest sportowe auto na ślub, choć znamy przypadki, kiedy egzamin zdawały samochody vintage. Z uwagi na historię miasta i na przykład zainspirowane serialem “Czas honoru”, który właśnie w Warszawie był kręcony, pary decydują się na urocze retro auta, które budzą sentyment nie tylko w nowożeńcach, ale wśród wszystkich zgromadzonych gości.

Zielony ślub w Warszawie? Możliwe!

Zdawałoby się, że Warszawa to tzw. betonowy las, gdzie każdy skrawek zieleni został wykorzystany pod budynki usługowo-mieszkalne. Młode pary nie powinny się martwić - nic bardziej mylnego. Słynne Łazienki Królewskie z łabędziami pięknie żeglującymi przez stawy, rezerwat przyrody Jeziorko Czerniakowskie, gdzie śpiew ptaków koi skołatane nerwy, czy po prostu rozległy warszawski Ogród Zoologiczny, gdzie na moment z powrotem można być dzieckiem i stracić poczucie czasu to tylko kilka zielonych przykładów. Nie wspominając już o Bulwarach Wiślanych, które mogą stać się tłem ślubnej sesji dla par młodych, czy nawet lokalizacją imprezy weselnej ze względu na zacumowane tam statki - restauracje. 

Nie traćcie zatem czasu, kochani, i rezerwujcie swoje wymarzone auto na ślub. Jedźcie przez miasto w jego rytmie. My gwarantujemy, że z naszym ślubnym samochodem warszawskie drogi będą niestraszne. Już dziś wybierzcie auto w naszym serwisie i celebrujcie swój wyjątkowy dzień!