Samochody weselne dla trasy ślubnej w okolicach miasta Łódź:

Filtrowanie

wszystkie
wszystkie
Dodatkowe wyposażenie:
Dodatkowe usługi:
Zakres cenowy (zł):

Łódź, czyli o aucie na ślub jak z planu filmowego!:

Każdy z nas utożsamia Łódź z historią polskiej kinematografii.To rodzimy Hollywood, pierwsze centrum filmowe w kraju. Nasza HollyŁódź – fabryka spełniających się snów, miasto doskonałe na ślub niczym z planu filmowego. Wasz samochód ślubny nie może więc odstawać od scenerii i również powinien prezentować się niczym na kinowym ekranie. Zastanówmy się, które auta sprostają Waszym wymaganiom i na łódzkich drogach
będą wyglądać zjawiskowo.

Filmowe auto na ślub - nowocześnie czy z nostalgią?

Łódź nazywana jest miastem jednej ulicy, stu pałaców, tysiąca kominów. Perła budownictwa nosząca miano tzw. Pomnika Historii, będąca żywym świadectwem minionych czasów. To również dawna fabryczna stolica Polski, gdzie prężnie działały różne ośrodki przemysłowe. Zatem jaki pojazd na ślub wybrać, aby nie tylko wkomponował się w postindustrialny krajobraz miejski, ale też cieszył oczy pary młodej? Wariacji na temat filmowego samochodu jest mnóstwo. Świetnie sprawdzą się w Łodzi auta puszczające oczko minionym czasom, czyli te z lat 80. i 90. Rozczulą każdego weselnego gościa. Z drugiej strony do gustu przypaść mogą nowoczesne, szybkie auta - eleganckie Porsche czy komfortowy Mercedes. Do wyboru, do koloru!

Rzuć wszystko i rób wesele w plenerze!

Rzeczone miasto stu pałaców nowożeńcom oferuje wiele możliwości lokalowych – od zabytkowych wnętrz po nowoczesne sale balowe. Ponadto wiele z domów weselnych usytuowanych jest w pobliżu lasów, co umożliwia organizację wydarzenia w plenerze. Świetnie będą w przyrodniczej oprawie wyglądać wspomniane ślubne pojazdy z przeszłości, nadadzą uroczystości swoistą naturalność, sielskość. Łodzianie nie mogą bowiem narzekać na brak zieleni – zadbane parki, skwery oraz wspomniane lasy (największy miejski Las Łagiewnicki) tworzą mikroklimat przyjazny mieszkańcom i przyjezdnym. Zielona Łódź stanowić będzie doskonałe tło Waszego ważnego dnia.

Sami zdecydujcie, czy bliska jest Wam opcja sielskiego wesela w plenerze, a nam pozwólcie zatroszczyć się o Wasze auto na ślub. Nie zwlekajcie, już dziś zarezerwujcie swój filmowy samochód. Sprawimy, że Twój ślub będzie piękny jak w kinie!